Happy Miles to nowa oferta Idea Banku kierowana do indywidualnych klientów. Wyróżnia ją opłata za wynajęcie auta uzależniona od ilości pokonanych kilometrów.

Nie jest to zupełnie nowa usługa. Była ona dostępna już kilka miesięcy wcześniej w ofercie dla firm, rozszerzoną ją jednak ostatnio również o ofertę dla klientów indywidualnych. Plusem tej oferty jest możliwość znacznego obniżenia kosztów użytkowania auta, w zależności od przebytych kilometrów oraz możliwość wymiany co dwa lata. Dokumentacja przejechanych kilometrów zapisuje się we wbudowanym w samochód systemie GPS i na jej podstawie dokonuje się uregulowania kosztów. Wszystko dlatego, że auto wynajmowane jest na zasadzie płać za tyle ile wykorzystasz. Jest to oferta idealna dla osób, które nie korzystają z auta na co dzień, ale chcą mieć do niego stały dostęp w razie potrzeby.

Skorzystanie z tej oferty jest również znacznie ułatwione i wszystko sprowadza się do podjęcia kilku decyzji na stronie internetowej w tym wyboru modelu oraz rozmowy telefonicznej z konsultantem. Samochód można wynająć na okres od 2 do 5 lat, a wybierać można spośród wielu wiodących marek i modeli. Jeśli nie ma w ofercie samochodu, który nas interesuje, można skontaktować się z konsultantem, który postara się rozwiązać problem.

Kierowca nie ponosi kosztów serwisowania i wymiany opon w samochodzie. Na opłaty składa się rata za samochód plus 36 gr za kilometr. Koszt wynajmowanego auta jest nawet o 46% mniejszy niż koszt zakupu i używania samochodu z salonu. Przy zakupie trzeba uwzględnić nie tylko wysokość raty, ale i koszty utrzymania i paliwa przeliczone na miesiąc użytkowania. Warto więc rozważyć wszystkie opcje i wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada.

alfaserwis.com.pl

CategoryGospodarka
© 2021 mojmielec.pl