Kupując prezent dla najbliższej osoby nie należy kierować się ani modą, ani najnowszymi trendami. Na pewno widzieliśmy już sporo osób, które po otworzeniu pakunku z prezentem musiały udawać radość, jednak sprawny obserwator dostrzegłby nutę zażenowania. Dzieje się tak dlatego, że nie włożyliśmy w przygotowanie prezentu odpowiednio dużo wysiłku. A wystarczy odrobina fantazji i dobrej woli, żeby sztampowa tradycja stała się czymś prawdziwie żywym i wesołym. Nudne preznety nikogo nie cieszą, pora wziąć sobie tą prawdę do serca! Pop kultura od dawna zaczęła zauważać ten fakt, słynna jest już scena w której, osoba dostaje na prezent świąteczny ręcznie zrobione skarpetki. Jeśli nasze ambicje sięgają wyżej, a nie mamy gotówki z którą łatwo chcielibyśmy się rozstać, możemy wykonać coś swojego. Rękodzieło na pewno będzie oryginalne i wyjątkowe. Co to ma być? Tu już musimy zdać się na własną intuicję, gdyż nawet najlepszy poradnik nam tego nie powie. W końcu to my znamy daną osobę najlepiej. Jeśli adresat prezentu ma duży dystans do siebie, może warto dać mu jakąś śmieszną laurkę na jego temat? Jeśli laureat zbiera preparowane owady, to za niewielką cenę możemy kupić np. modliszki. Wszystko zależy od nas, nie warto aż tak bardzo trzymać się utartych schematów.
Jeśli nasz stan portfela pozwala na iskierkę szaleństwa, jednak ciągle brakuje nam czasu, warto pomyśleć o kupnie śmiesznych prezentów przez internet. Na różnych portalach aukcyjnych znajdziemy mnóstwo tego typu produktów, jednak cieszą się one bardzo dużym wzięciem, więc oryginalność i niepowtarzalność może trochę ucierpieć.
Sposób dostarczenia prezentu też możemy modyfikować. Skoro każdy wręcza podarunki osobiście, my możemy zrobić coś szalonego. Wysłanie kuriera z kwiatami do ukochanej dziewczyny, mimo że już nieco sztampowe, to jednak dalej może ją zaskoczyć. Schowanie paczki-niespodzianki w nietypowym miejscu? Dlaczego nie?! W końcu chcemy sprawić osobie radość, a nie trzymać się kurczliwie oklepanych pomysłów. Powodzenia!

CategoryMarketing
© 2021 mojmielec.pl